Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Bal na zakończenie ferii

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
zdjęcie
Wróżki, piraci czy księżniczki, to tylko kilka z postaci, które można było spotkać na balu karnawałowym w Miejskim Ośrodku Kultury. Bal zakończył dwutygodniowe zajęcia w świetlicach MOK, które odbywały się w trakcie ferii zimowych.
Za nami ferie zimowe. Część młodych piotrkowian spędziła je w świetlicach Miejskiego Ośrodka Kultury. A tam atrakcji nie brakowało.
Było plastycznie, tanecznie i teatralnie, a wszystko z fotografią w tle. Jak na zimowe ferie przystało, nie zabrakło także śniegu, a ten wyczarowano na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Magiczny, biały puch pojawił się tuż po spektaklu „Księżniczka na ziarnku grochu”, na który ponownie, jak i w ubiegłym tygodniu, zaprosili rodzimi aktorzy z MOK.

Kolejne przygody czekały już w środę, bo przecież każdy, kto choć trochę zna Doktora Dolittle wie, że w jego towarzystwie nie można się nudzić. Na zakończenie ferii odbył się bal karnawałowy. - Były karnawałowe stroje i maski, które powstawały podczas zajęć na świetlicach – mówi Anita Góra, instruktor MOK. - Tylu piratów, wróżek, księżniczek czy czarownic dawno nie widziano w Miejskim Ośrodku Kultury. Wybrano oczywiście Królową i Króla Balu. Były konkursy, nagrody, wesoła zabawa i co najważniejsze, uśmiechnięte buzie.
W tak radosnej atmosferze dzieci zakończyły ferie.
← powrót