Dzisiaj: Poniedziałek 23 listopada 2020

Drugi etap rekrutacji na UJK

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Absolwenci, którzy nie wybrali studiów mogą to jeszcze uczynić. Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Filii w Piotrkowie właśnie rozpoczął się drugi etap rekrutacji.
W trakcie pierwszego etapu rekrutacji na piotrkowskiej filii UJK uruchomiona została znaczna część kierunków. Drugi etap rekrutacji trwa do 4 października. Przyszli studenci mogą zgłaszać swoje kandydatury poprzez rejestrowanie się na stronie uczelni.

W ofercie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim znajduje się jedenaście kierunków studiów, zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia, realizowanych w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Przyszli studenci mogą podjąć studia na następujących kierunkach: administracja, administration (administracja w języku angielskim), bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, filologia angielska, finanse i rachunkowość, historia, logistyka, pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz zarządzanie. Dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje dostępne są studia podyplomowe: kadry i płace, rachunkowość, finanse i podatki oraz zamówienia publiczne.

Poza ciekawą ofertą edukacyjną Uniwersytet oferuje także szereg programów oraz możliwość udziału w przedsięwzięciach, które zapewniają rozwój oraz zdobycie doświadczenia. Należą do nich program portfolio, który pomaga studentom w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy. Poprzez udokumentowanie osiągnięć oraz podejmowanych aktywności w czasie studiowania absolwenci mogą potwierdzić swoje działania i zdobyte doświadczenie. W ramach Uniwersytetu działa również Akademickie Biuro Karier „SYNERGIA” pomagające studentom oraz absolwentom w poszukiwaniu pracy, która odpowiada kwalifikacjom uzyskanym po odbyciu studiów. Studenci chcący realizować swoje plany naukowe mogą skorzystać także z programu asystencji naukowej, który daje możliwość publikacji artykułów oraz udziału w konferencjach. Studenci mają także możliwość korzystania z programu Erasmus +, dzięki któremu odbywają studia poza granicami kraju co przyczynia się do poznania nowych kultur oraz wzrostu umiejętności językowych. Program Legia Akademicka daje studentom szanse na odbycie teoretycznego oraz praktycznego szkolenia wojskowego. Program MOST umożliwia studentowi podjęcie nauki w innym ośrodku akademickim niż macierzysty.

Studenci mogą realizować swoje pasje w licznych kołach naukowych, samorządzie studenckim, Piotrkowskim Bractwie Akademickim im. Zygmunta I Starego oraz Teatrze Wyjście Ewakuacyjne.
 
***
Galeria zdjęć:

Zdjęcie 1 – Plakat promocyjny UJK.
← powrót