Dzisiaj: Poniedziałek 23 listopada 2020

Edyta Świętek spotkała się z czytelnikami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
zdjęcie
Edyta Świętek, polska pisarka powieści społeczno-obyczajowych, w piątek gościła w Mediatece 800-lecia. Podczas spotkania autorskiego można było nie tylko posłuchać opowieści o twórczości, ale także otrzymać autograf pisarki.
Edyta Świętek jest polską pisarką powieści społeczno – obyczajowych, w tym historii z wątkiem kryminalnym. Podczas spotkania pisarka opowiadała o początkach swojej pracy pisarskiej, o wydarzeniach i miejscach, które ją inspirują do pisania powieści. Ze swoimi czytelnikami podzieliła się również tym, skąd czerpie wzorce dla swoich bohaterów oraz zdradziła, dlaczego jej powieści są tak różne.
- Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, a słuchacze byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak autorka w fascynujący sposób potrafi opowiedzieć o swoich książkach – relacjonują pracownicy biblioteki dodając, że po spotkaniu osoby zainteresowane mogły kupić książki z autografem pisarki.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „CzytaMY i rozwijamy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 
***
Galeria zdjęć:
Zdjęcia od nr 1 do nr 4 – Spotkanie pisarki Edyty Świętek z czytelnikami.
← powrót