Dzisiaj: Czwartek 21 stycznia 2021

Hybrydowa wystawa malarstwa Dominika Woźniaka

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
cover711658
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na hybrydową wystawę malarstwa Dominika Woźniaka "Rok 2020". Wystawę online będzie można oglądać od piątku (18.12). Wystawa online dostępna TUTAJ.
 
Wszystkie prace prezentowane w internecie oraz ponad 40 rysunków, 30 pasteli i obrazów olejnych dostępne będą także do kupienia i obejrzenia na żywo w galerii ODA na ul. Dąbrowskiego 5. Dodatkowo po nowym roku od 4 do 7 stycznia w Ośrodku Działań Artystycznych odbędzie się Autorska Sesja Twórcy. Publiczność będzie mogła zobaczyć, jak powstaje dzieło sztuki w procesie twórczym na żywo.

Dominik Woźniak urodził się w 1983 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom obronił w pracowni technik drzeworytniczych oraz pracowni rysunku prof. Andrzeja Mariana Bartczaka. Twórczość Dominika Woźniaka oscyluje na granicy symbolicznej ekspresji, połączenia rysunku z malarstwem i poezją.
Główną inspiracją w twórczości Dominika Woźniaka jest codzienność i interakcje z otaczającym światem. Kolory i faktury, to efekt obserwacji i doświadczania natury, która pozwala odpowiednio ukierunkować emocjonalną warstwę dzieł.
← powrót