Dzisiaj: Wtorek 24 maja 2022

Inauguracja festiwalu "Pomiędzy słowem a obrazem - Przejścia"

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 4 =
Link
5 + 4 =
festiwal-przejscia-1652256050
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza 13 maja o godzinie 19:00 na wystawę i koncert inaugurujące Festiwal "Pomiędzy słowem a obrazem - Przejścia".
Festiwal ,,Pomiędzy słowem a obrazem – PRZEJŚCIA" ma być próbą spojrzenia na zjawisko ,,korespondencji sztuk’’ i wzajemnych inspiracji świata sztuk pięknych i Świata literatury. Jest refleksją nad sposobem przekazywania treści w dwóch językach – języku słowa i języku obrazów. Festiwal jest kulturalnym wydarzeniem interdyscyplinarnym odbywającym się w ciągu kilku tygodni maja i czerwca. W programie znajdą się zarówno wystawy sztuki współczesnej, projekty literackie, spektakle teatralne i koncerty, a w warstwie edukacyjnej i popularnonaukowej warsztaty i panele dyskusyjne.

Tegoroczna edycja PRZEJŚĆ to prolog, rodzaj wstępu będący źródłem informacji na temat tego jakie obszary twórczości artystycznej będziemy wspólnie odkrywać w kolejnych latach.

Festiwal odbędzie się w piątek, 13 maja w Galeriach ODA (ul. Sieradzka 8 oraz ul. Dąbrowskiego 5) i potrwa do 26 czerwca. Szczegółowe informacje na temat programu festiwalu TUTAJ.

****
Galeria zdjęć:
-Zdjęcie nr 1- plakat zapraszający na wydarzenie w ODA.


 
← powrót