Dzisiaj: Niedziela 07 czerwca 2020

Integracja przez zabawę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
W czwartek (4.10) w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyła się 18. edycja Turnieju Gier i Zabaw dla Dzieci i Młodzieży Najmniej Sprawnej.
Była to już siedemnasta edycja zawodów, których najważniejszym celem nie jest zwycięstwo i nagrody, ale świetna zabawa i integracja uczestników. Dziś nie było przegranych, każda drużyna zasłużyła na nagrodę za piękną rywalizację i dobrą zabawę.

W zawodach uczestniczyło dziewięć drużyn reprezentujących: Warsztaty Terapii Zajęciowej   w Tomaszowie Mazowieckim, Bełchatowie, Koluszkach oraz Stowarzyszenie Koła Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym  „Kubusie” i  WTZ „Kubusie” w Wolborzu. Piotrków  Trybunalski miał również swoich zawodników reprezentujących Dom Dziecka, Stowarzyszenie KPDN  oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy.

Pierwsze miejsce zajął zwycięzca zeszłorocznego turnieju tj. Dom Dziecka w Piotrkowie. Na drugim miejscu  znaleźli się zawodnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piotrkowie, zaś na trzecim drużyna z WTZ Koluszki.
Niezależnie od wyników rywalizacji puchary oraz nagrody z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka oraz Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego otrzymały wszystkie drużyny.
← powrót