"Jacek i Placek" w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 4 =
Link
7 + 4 =
niedzielne-teatralia-marzec-20-1676881739
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu niedzielne teatralia. Tym razem wszyscy chętni już 19 marca będą mogli obejrzeć spektakl "Jacek i Placek" w wykonaniu Teatru Mer.
 
Podczas marcowych spotkań z teatrem dla najmłodszych MOK proponuje spektakl "Jacek i Placek" w wykonaniu Teatru "Mer" z Łodzi - to ciepła opowieść o chłopcach uciekających od codziennych obowiązków w poszukiwaniu beztroskiej krainy z marzeń. Spotkania z bobrem, pelikanem, osłem, czy kobietą na wzgórzu uczą dzieci szacunku do pracy, miłości do bliskich i tego, że "nie wszystko złoto, co się świeci". Po powrocie do domu chętnie się uczą, pomagają matce, a przy pracy nucą: "Nie trzeba aż księżyca z nieba kraść, żeby się prawdą najpiękniejsza stała baśń!". Przedstawienie zostało wyróżnione na festiwalu World Festival of Puppet Art Prague 2004 oraz zdobyło nagrodę główną na festiwalu " Dziecięce Lato Teatralne " Warszawa 2004.

Spektakl odbędzie się w najbliższą niedzielę (19.03) o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej MOK (al. 3 maja 12). Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie MOK (al. 3 maja 12) oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.
 
← powrót