Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Jazzowe granie na Rynku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
zdjęcie
W najbliższą sobotę (10.08) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Tym razem na scenie plenerowej zagra Parnas Brass Band.
Przed piotrkowską publicznością wystąpi Parnas Brass Band, jedyny w Polsce zespół, który łączy tradycję nowoorleańskiego jazzu z brzmieniem współczesnej muzyki rozrywkowej. Ich twórczość inspirowana jest uliczną muzyką wykonywaną przez nowoorleańskie zespoły dęte na przełomie XIX i XX wieku.
Repertuar zespołu zaspokaja gusta szerokiej publiczności. Znaleźć w nim można zarówno standardy muzyki jazzowej jak i nowe aranżacje znanych przebojów muzyki popularnej. Koncerty Parnas Brass Band cechuje niesamowita ilość pozytywnej energii i zabawy, która wprawia publiczność w niepowtarzalny nastrój.

Parnas Brass Band stworzyła grupa młodych i utalentowanych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Pomimo młodego wieku artyści zgromadzili na swoim koncie spore doświadczenie sceniczne. Ich jakże różne, czasem zwariowane osobowości łączą się na scenie w jeden spójny i przebojowy spektakl muzyczny, który porywał publiczność na ulicach i w salach koncertowych polskich i zagranicznych miast.
W Piotrkowie Band w składzie: Marcin Elszkowski tr, Paweł Palcowski tr, Adam Bławicki sax, Robert Kosiński trbn, Szymon Klekowicki hel, Arek Skolik dr.

Kolejny koncert IX sezonu Old Town Jazz Tym odbędzie się na scenie plenerowej zlokalizowanej przy Restauracji Staromiejska, Rynek Trybunalski 4. Początek o godz. 20.00. Wstęp wolny.
Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto.
← powrót