Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Jubileusz „TRZECIAKÓW”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
Uroczyście, z humorem i co najważniejsze z uśmiechniętą publicznością – tak było podczas obchodów 10-lecia kabaretu „TRZECIAKI”, które w środę (14.11) zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury.
Tego wieczoru powód do świętowania był niejeden. Jak zawsze 14 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK obchodzony był Dzień Seniora. To święto, które już na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości OEA.
Drugim powodem środowego spotkania był jubileusz 10-lecia Kabaretu "TRZECIAKI" i właśnie z tej okazji panie z kabaretu zaprezentowały specjalny, jubileuszowy koncert, na który złożyły się najciekawsze i najzabawniejsze skecze kabaretu.

Było także wiele wzruszeń i wspomnień. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć oczywiście tych, od których wszystko się zaczęło, czyli pani Barbary Drużbickiej, Lucyny Jakubczyk i Wiesławy Kalisiak, bo to w ich głowach zrodził się pomysł na powstanie kabaretu. Kabaretu, który działa i tworzy nieprzerwanie od 2008 roku.
Na urodziny nie mogło zabraknąć oczywiście urodzinowego toru, prezentów oraz kwiatów. Specjalnymi listami gratulacyjnymi zostali uhonorowani wszyscy członkowie kabaretu. Na zakończenie uroczystości odśpiewano jubilatkom tradycyjne sto lat.
← powrót