Kolędowanie z Coro Desico

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
zdjęcie
„Najsłodszą ze swych pieśni Ptaszkowie nućcie mu…” – to tytuł koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Coro Desico, na który już w najbliższą niedzielę (26.01) zaprasza Centrum Idei ku Demokracji.
W trakcie koncertu będziemy mogli posłuchać tradycyjnych kolęd, pastorałek oraz najpiękniejszych pieśni na Boże Narodzenie w wykonaniu chóru, zaproszonych gości i towarzyszącego chórowi zespołu instrumentalnego.

Zespół „Coro Desico” istnieje od marca 2016 roku i z każdym rokiem rozszerza skład o nowych chórzystów, połączonych wspólną pasją zmieniania świata na lepsze – poprzez muzykę. To zespół amatorski, który skupia ludzi o dużej wrażliwości muzycznej, dlatego w interpretacji utworów dąży do piękna i harmonii. Chór wykonuje zróżnicowany repertuar – zarówno utwory z klasyki muzyki chóralnej, jak i standardy muzyki popularnej, znane i lubiane, w oryginalnej aranżacji wielogłosowej.

Koncert kolęd rozpocznie się o godz. 17:30 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej. Wstęp wolny.
← powrót