Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

„Kolekcja zimowa” na zdjęciach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
zdjęcie
Krajobrazy znad Pilicy, Luciąży czy Zalewu Sulejowskiego wystąpiły w roli głównej podczas wczorajszego (18.01) wernisażu wystawy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
 
Bohaterem wieczoru był Marcin Wężyk, fotograf od 20 lat  związany z Piotrkowskim Towarzystwem Fotograficznym Fcztery. Ukończył biologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Na studiach zrodziła się pierwsza pasja pana Marcina - ornitologia. Fotografia pojawiła się trochę później i trwa do dnia dzisiejszego. Najchętniej łączy obie te pasje, dlatego większość zdjęć powstaje właśnie w plenerze podczas obserwacji przyrody.
 
Tak też powstały zdjęcia prezentowane na  wystawie „Kolekcja Zimowa”, na którą składają się obrazy ukazujące piękno naszego rodzimego krajobrazu. Fotografie powstały na przestrzeni ostatnich kilku zim. Dopełnieniem zdjęć prezentowanych na wystawie była prezentacja multimedialna, na której znalazły się zdjęcia uzupełniające zimową kolekcję fotografika.
 
Wystawę będzie można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ul. Słowackiego 13) do 6 lutego w godz. 9.00-19.00, a w okresie ferii zimowych w godz. 9.00-16.00.
← powrót