Konkurs "Złudzenia optyczne"

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 7 =
Link
8 + 7 =
zludzenia-optyczne
Miejska Biblioteka Publiczna oraz Klub Młodego Odkrywcy „Kot w okularach" zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Konkursie plastycznym "Złudzenia optyczne". Prace można składać do 31 marca.
 
Konkursu plastycznego „Złudzenia optyczne” ma na celu Kształtowanie postaw badacza i odkrywcy wśród dzieci i młodzieży, Rozwijanie umiejętności matematycznych oraz perspektywicznego postrzegania świata oraz wyobraźni i umiejętności wypowiedzi artystycznej poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego, a prace będą oceniane w dwóch kategoriach: uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych
- Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie 1 pracy plastycznej w formie plakatu w formacie A3, wykonanej dowolną techniką przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów plastycznych, prezentującej wybrane złudzenie optyczne - wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Prace należy składać w Mediatece 800-lecia przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 3, do dnia 31 marca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 kwietnia.

Metryczka i Oświadczenie, regulamin oraz Oświadczenie RODO możliwe do pobrania w załączniku.
← powrót