Lubisz science- fiction? Ten konkurs jest dla Ciebie

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 3 =
Link
3 + 3 =
plastycznyanetka-1632417774
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza miłośników literatury science- fiction do Fantastycznego Konkursu Plastycznego. Zabawa skierowana jest do uczniów piotrkowskich szkół podstawowych i średnich.
- Akcja ma na celu rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej młodzieży poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych a także zachęcanie dzieci do twórczej aktywności – informują organizatorzy wydarzenia.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie na adres MBP pracy plastycznej nawiązującej do literatury science-fiction z dopiskiem: „Fantastyczny Konkurs Futurystyczny”. Dzieła mogą być wykonane dowolną techniką, w dowolnej formie oraz przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów plastycznych.
 
Prace można składać do 30 listopada. Rozstrzygnięcie nastąpi 10 grudnia, a wyniki ogłoszone zostaną na profilu Facebook MBP oraz na stronie www.biblioteka.piotrkow.pl. Z osobami nagrodzonymi i wyróżnionymi pracownicy książnicy skontaktują się telefonicznie lub mailowo.
Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz informacja o celu wykorzystania wizerunku do pobrania w załączniku oraz na http://biblioteka.piotrkow.pl/n,fantastyczny-konkurs-futurystyczny

Załączniki artykułu

rodo-1632418047 (Pobrań: 83)
← powrót