Dzisiaj: Środa 03 marca 2021

Mikołajkowe przedstawienie w PS 24

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 5 =
Link
8 + 5 =
dsc03652-1607112489
„Katar św. Mikołaja” to tytuł przedstawienia, które z okazji Mikołajek wystawiono w Przedszkolu Samorządowym nr 24. W rolę aktorów wcielili się pedagodzy z placówki.
Przedszkolaki od kilku dni przygotowywały się do  wizyty Świętego Mikołaja w przedszkolu. Wraz z Paniami  przystrajały sale, ubierały choinkę, uczyły się piosenek i wierszy.
- Niestety, dowiedzieliśmy się, że Mikołaj jest chory. Na Mikołajki, grupa aktorów-nauczycieli bardzo chciała wyleczyć Mikołaja, który zachorował, ponieważ dostał katar. Dlatego jeszcze przed 6 grudnia podczas specjalnie przygotowanego spektaklu nauczyciele-aktorzy leczyli Mikołaja, aby przyjechał do dzieci i nie zapomniał o nich – relacjonuje Henryka Zawiślak, dyrektor placówki.
- Powracając do naszej tradycji przedszkolnej ,,Nauczyciele – dzieciom”, zamiast zapraszać aktorów z zewnątrz, czy wykupywać teatrzyk online, sami zorganizowaliśmy dla dzieci wspaniałe wydarzenie artystyczne – dodaje dyrektor Zawiślak.

Spektakl bardzo się dzieciom podobał, aktorzy wyleczyli Mikołaja, który przyniósł dzieciom wspaniałe prezenty, częstował cukierkami i chętnie pozował do zdjęć.

*****
Galeria zdjęć:
- zdjęcia od nr 1 do nr 11: przedstawienie mikołajkowe w PS 24. 
← powrót