Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

MOK zaprasza na warsztaty artystyczne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
W Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczynają się bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci i seniorów. Są jeszcze wolne miejsca.
Od poniedziałku (27.01.) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Słowackiego 13) startują tegoroczne warsztaty dla seniorów, a także dzieci i młodzieży.
Seniorzy pod okiem instruktorów będą rozwijać swoje talenty na warsztatach plastycznych, tanecznych, wokalnych, teatralnych, komputerowych/obsługi smartfona, fotograficznych/filmowych, dziennikarskich, rękodzieła i szycia artystycznego. Będzie możliwość dołączenia do chóru „Radość Życia" i kabaretu „Trzeciaki”. Ponadto w OEA MOK działa także koło brydżowe.

MOK przygotował także bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. - W ofercie proponujemy warsztaty: teatralne, taneczne, plastyczne, ceramiczne/decoupage, komputerowe, fotograficzne oraz dziennikarsko-literackie - mówią pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury. Oferta przygotowana jest tylko dla dzieci i młodzieży z Piotrkowa Trybunalskiego. Warunkiem ich uczestnictwa jest dostarczenie do MOK zgłoszenia otrzymanego od pedagoga szkolnego.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 44/ 733 91 30. Ilość miejsc ograniczona.
← powrót