Dzisiaj: Czwartek 21 stycznia 2021

Musicalowy koncert on-line

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
plakat_lasota2
Utwory filmowe i musicalowe będzie można usłyszeć podczas koncertu pt.: „Essence” w wykonaniu Anny Lasoty. Wydarzenie muzyczne, na które zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna, odbędzie się wirtualnie.
Koncert będzie zawierał w swojej treści to, co najbardziej esencjonalne i bliskie muzycznej wrażliwości artystów. W sposób bezpośredni i pośredni dotykać będzie zawartości pierwszej solowej płyty Anny Lasoty wydanej w grudniu 2019 r. Repertuar bazować będzie na musicalu, filmie i piosence. Nie zabraknie popisów i wirtuozerii muzyków.
W programie usłyszymy m.in. „West Side Story”, „Koty”, „Evita”, „Kiss me Kate”, „My fair Lady” i wiele innych wspaniałych dzieł. Annie Lasocie towarzyszyć będą Oskar Stabno – piano i Piotr Matusewicz – skrzypce.
- Nowe oblicze dla bardzo znanych tytułów, to myślimy dla słuchaczy największa gratka. A przecież muzyka ma to do siebie, że wciąż pozostaje nieodgadniona. Nawet najbardziej popularna piosenka może być wciąż zaskoczeniem przy nowej interpretacji  – mówią muzycy.

Koncert w sobotę (28.11) o godz. 17.00 pojawi się na stronie www.biblioteka.piotrkow.pl oraz na www.facebook.com/Mediateka800.

Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Galeria zdjęć
Zdjęcie nr 1 - Plakat informujący o wydarzeniu. 
← powrót