Dzisiaj: Czwartek 18 sierpnia 2022

Nagrody za Grot-Art

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 8 =
Link
9 + 8 =
IMG_9192
Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych GROT-ART zakończony. Podsumowanie czwartej edycji imprezy odbyło się w środę (30.05) w Centrum Idei ku Demokracji.
Podsumowanie rozpoczęło się od warsztatów artystycznych poprowadzonych przez członków teatru „Wyjście Ewakuacyjne”. Nastęnie wręczono nagrody dla uczestników.
W kategorii piosenka zwyciężyła Łucja Starościc. Drugie miejsce przyznano Aleksandrze Kulik  i  Zuzannie Kusideł, a na trzecim miejscu sklasyfikowano Jakuba Robaszka i Aleksandrę Wrona.
Wśród osób recytujących przyznano drugie i trzecie miejsca. Trafiły odpowiednio do Marii Bernackiej oraz Anny Ruszczyszyn i Mikołaja Nowak.

Wśród grup teatralnych zwyciężyli „Inni”, a trzecie miejsce przyznano grupie „Trele Morele”.
Trzy główne nagrody przyznano w kategoriach pracy plastycznej i fotografii. Wśród plastyków zwyciężyła Maria Rusin przed Agatą Radkę i Anną Tomecką, z kolei w kategorii fotograficznej najlepsza była Julia Ostalczyk, która wyprzedziła Wiktorię Maszczyk i Milenę Janczak.
Dodatkowo przyznano nagrodę specjalną za najlepiej przygotowaną prezentację o walorach patriotycznych. Trafiła ona do Jakuba Robaszka.
← powrót