Dzisiaj: Wtorek 04 sierpnia 2020

Pocztówki z Norwegii

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
zdjęcie
„Pocztówki z podróży – Norwegia” to tytuł wystawy fotografii Tomasza Lenarczyka, która prezentowana będzie od 13 października do 6 listopada w Galerii „Śnieżne Krużganki”.
Norwegia - malownicze fiordy wdzierające się daleko w głąb lądu, skłębione fale morskie z hukiem rozbijające się o urwisty brzeg. Piękne surowe krajobrazy i przyroda niezadeptana stopami turystów. Gdzieś daleko na północy, w ojczyźnie reniferów i łosi, bezkresne, księżycowe równiny przeplatają się z łańcuchami górskimi, nawet w środku lata gdzieniegdzie pokrytymi śniegiem. Drewniane domki ostrą czerwienią i żółcią odcinają się od otoczenia, a wierzchołki gór pobłyskują w słońcu. To wszystko będzie można zobaczyć na wystawie fotografii „Pocztówki z podróży – Norwegia” autorstwa Tomasza Lenarczyka.

Tomasz Lenarczyk – pasjonat fotografii. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Laureat konkursu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI, wyróżniony na Międzynarodowych Konfrontacjach Fotograficznych „Tylko Jedno zdjęcie 2012” pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP 2012/195.
Organizator wielu plenerów, kursów, szkoleń oraz warsztatów fotograficznych. Członek zarządu Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego „Fcztery”, z którym jest związany od 10 lat. Od 3 lat organizuje w Piotrkowie Trybunalskim spotkania z fotografikami z Polski i zagranicy o nazwie „Cafe pod Migawką”.
Od czterech lat fotografią zajmuje się zawodowo. Ulubione tematy fotograficzne to: fotografia sensualna, podróżnicza, reportażowa.

Wernisaż wystawy odbędzie się w niedzielę (13.10) o godz. 18:00. Wstęp wolny.
← powrót