Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

Świetne występy „Jaskółczyna”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
zdjęcie
Zawodniczki tańca sportowego z „Jaskółczyna” świetnie spisały się w kolejnych eliminacjach mistrzostw Polski, które pod koniec września odbyły się w Warszawie.
- Zawody przebiegały bez udziału publiczności. Takie prezentacje choreografii bez dopingu widzów i tylko pod czujnym okiem sędziów i organizatorów powodowały większą tremę – relacjonuje Magdalena Markiewicz z „Jaskółczyna”, ale dodaje, że mimo wszystkich przeciwności piotrkowianki zatańczyły znakomicie.
- Utrzymujemy wysoki poziom i zdobywamy czołowe miejsca i punkty, co plasuje nasze tancerki jako liderów swoich kategorii w rankingu Polskiego Związku Tańca Sportowego.

Podczas zawodów w Warszawie w kategorii „Soliści Free Dance Category Kadeci” pierwsze miejsce zajęła Antonina Jarzębska, a drugie Julia Gaj. W kategorii „Soliści Dance Show -Młodzieżowcy” trzecie miejsce zajął Kinga Klimczyk, a tuż za podium uplasowała się Wiktoria Justyna. Wśród „Solistów Hip-Hop Młodzieżowcy” zwyciężyła Wiktoria Justyna. W kategorii „Duety Free Dance Category” pierwsze miejsce zajęły Antonina Jarzębska i Julia Gaj (kadeci) oraz Kinga Klimczyk i Wiktoria Justyna (młodzieżowcy), a drugie miejsce wśród młodzików zajęły Julia Podlejska i Kornelia Wiernicka. W kategorii „Małe grupy Dance Show Młodzieżowcy” zwyciężył zespół „Maxi Aerobik”, a w rywalizacji „Małe grupy Disco-Dance Juniorzy” na najniższym stopniu podium stanął zespół taneczno-akrobatyczny „Aerobik”. „Aerobik” okazał się za to bezkonkurencyjny wśród formacji „Fantasy-Show Juniorzy”.

- Uprawiający ten rodzaj tańca muszą lubić to co robią ,poświęcić wiele czasu na systematyczną pracę z trenerami, ciągle udoskonalać przede wszystkim swój warsztat taneczny w kilku technikach tanecznych uzupełniając go akrobatyką – podkreśla Magdalena Markiewicz zapraszając wszystkich, którzy nie boją się wyzwań do „Jaskółczyna”.

*****
Galeria zdjęć: 
- zdjęcia nr 1 i 2: Tancerki "Jaskółczyna" podczas zawodów;
- zdjęcia od nr 3 do nr 7: Zwycięskie tancerki pozujące z pucharami.  
← powrót