Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Tydzień feryjnej zabawy z OEA MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 4 =
Link
6 + 4 =
10-001
Niezapomniany, wypełniony atrakcjami był dla dzieci pierwszy feryjny tydzień organizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.
Sposobów na spędzenie ferii jest wiele. Jedni jadą w góry, inni za granicę, jeszcze inni zostają w mieście i wcale nie oznacza to, że będą się nudzić. Na brak zajęć na pewno nie mogli narzekać podopieczni OEA MOK, którzy swój feryjny czas postanowili spędzić właśnie w Piotrkowie.
- Feryjną labę rozpoczęliśmy tamecznym krokiem. Nauka tanecznych układów podczas warsztatów przyniosła dzieciakom nie tylko wiele dobrej zabawy, ale i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Można było potańczyć, ale można też i było pośpiewać na warsztatach wokalnych. Tu dominował znany i lubiany dziecięcy repertuar - relacjonują pierwszy tydzień ferii instruktorzy OEA MOK.

Było też z humorem, a ten popłynął do dzieci ze sceny podczas teatralnego spektaklu, na który najmłodszych zaprosił teatr Złoty Dukat. Perypetie Brudaska Oberwaska nie tylko śmieszyły, ale także niosły ze sobą walory edukacyjne. Po tym spektaklu nikt nie zapomni już o codziennej higienie.
W teatrze Brudasek, a w kinie legendarny ”Kot w butach. Ostatnie życzenie”. Tu polała się niejedna łezka. Jednak na rozpamiętywanie nie było wiele czasu.
- Kto chciał zdążyć z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka, musiał szybko zacząć działać. Nasi podopieczni postawili na muzyczne życzenia. Piosenkę o babci i dziadku szlifowały bez końca - dodają instruktorzy.

Zwieńczeniem tygodnia była wycieczka Tym razem dzieci odwiedziły Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Było zwiedzanie centrum, a także pokaz w kinie sferycznym.
← powrót