Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Upominek dla św. Jana Pawła II …

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
zdjęcie
… to hasło konkursu rodzinnego ogłoszonego przez Miejski Ośrodek Kultury w związku z przypadającą, 18 maja, setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II.
W związku z okrągłą rocznicą urodzin św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Piotrkowa Trybunalskiego MOK przygotował konkurs dla całych rodzin. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?
- Trzeba wybrać tekst poetycki ks. Jana Twardowskiego, podzielić go na role i nagrać w formie audio (w formacie m4a, wav lub mp3) – mówią pracownicy MOK. - Utwór może być nagrany na dyktafon w telefonie komórkowym i nie może przekraczać 3 minut.

Nagranie musi być przygotowane przez przynajmniej jedną osobę dorosłą i dziecko. Najważniejszą częścią zadania konkursowego jest ciekawa interpretacja wybranego utworu.
Nagrane utwory należy przesłać do 4.05 na adres e – mail: kancelaria@mok.piotrkow.pl. Do wiadomości należy dołączyć następujące dane: imiona i nazwiska oraz wiek osób biorących udział w nagraniu oraz numer telefonu kontaktowego. Najciekawsze interpretacje zostaną nagrodzone.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej MOK (www.mok.piotrkow.pl) oraz na profilu MOK na Facebooku 18.05, w dniu setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
Tego samego dnia opublikowane zostanie także słuchowisko z poklatkową animacją powstałe z nagrodzonych nagrań. Będzie je można zobaczyć na stronie internetowej MOK, na Facebooku MOK oraz w Telewizji Piotrków.
← powrót