Dzisiaj: Czwartek 29 paździenika 2020

VOISENS i „Czerwony jak cegła”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
zdjęcie
Piotrkowski zespół VOISENS nagrał kolejną produkcją muzyczną. Tym razem zdolni wokaliści z naszego miasta nagrali cover utworu „Czerwony jak cegła” zespołu Dżem.
Artyści w czasie pandemii zaczęli śpiewać wspólnie, choć na odległość. Zespół wykonuje covery znanych artystów w nowych aranżacjach, które przygotowane są tylko na głosy ludzkie.
Niedawno zespół nagrał własnymi siłami i z pomocą przyjaciół teledysk do utworu "Czerwony jak cegła" zespołu Dżem. Nagrania zostały zrealizowane w okolicach jeziora Bugaj.

.
Aranżacje utworów przygotowuje Waldemar Ossowski z Miejskiego Ośrodka Kultury, a w skład zespołu wchodzą: Julia Kafar, Maria Majewska, Patrycja Sikora, Justyna Piesik-Kendra i Dominik Mironiuk.
Zespół wciąż przygotowuje nowe muzyczne produkcje, a ich poczynania będziemy mogli zobaczyć już niebawem.

O ZESPOLE:
„Jesteśmy samozwańczym zespołem VOISENS, który w obliczu trudów rzeczywistości i zamknięcia w czterech ścianach połączył swoje głosy w jedną harmonię. Piosenki nagrywamy z zachowaniem wszelkich rządowych przepisów, w odległości znacznie przekraczającej 2 metry, czyli każdy w zaciszu swojego pokoju, a niekiedy nawet szafy. Znamy się od długiego czasu, wcześniej tworząc w różnych konfiguracjach artystycznie przedsięwzięcia na terenie naszego miasta - Piotrkowa Trybunalskiego.
Miejscem naszych koncertowych wojaży i pewnego rodzaju bazą, gdzie wszyscy zaczynaliśmy mając po kilkanaście lat jest Miejski Ośrodek Kultury z Regionalną Sceną Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Tę izolacyjno-muzyczną inicjatywę zapoczątkował aranżer, kompozytor i pomysłodawca wielu muzycznych projektów - Waldemar Ossowski. Tworzymy, aby zakleić pustkę związaną z brakiem działalności artystycznej oraz umilić ludziom oczekiwanie na lepsze czasy, na które każdy z nas liczy. Jeśli nasza współpraca będzie przebiegała bezproblemowo i kreatywnie tak, jak dotąd, a warunki zewnętrzno- postpandemijne pozwolą, planujemy zwieńczyć całość koncertem, który będziemy mogli przekazać ludziom już na żywo, bez ekranowo-komputerowej bariery.”
← powrót