Dzisiaj: Wtorek 24 maja 2022

W dwa wieczory do siebie

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 6 =
Link
4 + 6 =
cnppelcjmgbmcalm
Już w najbliższy piątek (13.05) w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3) odbędzie się promocja książki „W dwa wieczory do siebie” autorstwa Jolanty Kopeć.
„W dwa wieczory do siebie” - to dowcipny, fabularyzowany poradnik, przepełniony mnóstwem codziennych emocji, takich jak: smutek, rozczarowanie, złość, zachwyt, radość. Na książkę składa się zbiór 25 zabawnych i wzruszających historii z życia autorki, opatrzonych życiową refleksją dojrzałej kobiety. Napisana w formie listów do przyjaciółki, pełna dystansu do siebie i autoironii opowieść, pozwala spojrzeć na swoje życie z akceptacją, wyrozumiałością i uznaniem.
- Prawdą jest jedynie to, że siedzisz na skrzyni, w której skrywa się skarb: Twoje dotychczasowe życie - mówi Jolanta Kopeć.

Promocja książki "W dwa wieczory so siebie" odbędzie się już w najbliższy piątek (13.05) w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3) o godz. 18.00. 

Jolanta Kopeć - to wieloletni pracownik piotrkowskiego magistratu, ​PR-owiec, trenerka rozwoju osobistego i - od niedawnego czasu - pisarka, która dzięki nowemu tytułowi zbiera już swoje pierwsze laury.

****
Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1- Plakat zapraszający na promocję książki Jolanty Kopeć. 
← powrót