Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

W świetlicach MOK nie ma nudy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
zdjęcie
Spektakl teatralny, seans filmowy, zajęcia plastyczne, muzyczne taneczne i wycieczka. Tak upłynął kolejny wakacyjny tydzień podopiecznym świetlic artystycznych MOK.
W minionym tygodniu dzieci ze świetlic artystycznych poniedziałek i czwartek spędziły w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie wzięły udział w warsztatach plastycznych, fotograficznych, muzycznych, tanecznych oraz teatralnych.
Niezwykle pouczający, pełen przygód i humoru okazał się wtorkowy spektakl pt. "O wróbelku elemelku" w wykonaniu aktorów z teatru „Pacuś” z Łodzi. Środa to seans filmowy pt. „Dumbo” w kinie „Helios”.
- Wspaniałym zakończeniem tygodnia była wycieczka do Muzeum Fabryki w Łodzi, w czasie której przewodnik zapoznał nas z niezwykłą postacią twórcy przemysłu włókienniczego - Izraela Poznańskiego oraz jego rodziną i wspólnikami – mówi Magdalena Ciżewska, starszy instruktor MOK.
- Odtworzył nam życie w XIX - wiecznej Łodzi, która rozwijała się wraz z przeobrażeniami ustrojowymi i gospodarczymi. Zanikł jej przemysłowy charakter, ale została Manufaktura i niezliczone rozrywki na dziedzińcu, z których korzystaliśmy.
← powrót