Dzisiaj: Niedziela 07 czerwca 2020

Wakacje wolne od uzależnień

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” ogłosiło kolejną edycję  konkursu plastycznego „Wakacje wolne od uzależnień”. Konkurs skierowany jest do uczniów piotrkowskich szkół, a prace można nadsyłać do 24 maja.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych. Tematy prac konkursowych zostały zróżnicowane według grup wiekowych.
Uczniowie z klas I-III mają za zadanie przygotować pracę na temat „Mój świat – wolny od uzależnień”. Z kolei uczniowie klas IV-VIII mogą wybrać temat pracy z dwóch zaproponowanych przez organizatora: „Masz wpływ - wybierz marzenia, nie ryzyko!” lub „Nie zarzucaj sieci na życie”.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną w formacie nie mniejszym niż A4. Ocenie będzie podlegała: zgodność z tematem, staranność i dbałość wykonania, czytelność przekazu, inwencja i pomysłowość, a także ogólne wrażenie estetyczne.
Nagrody otrzymają autorzy trzech najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej.

Prace należy składać w swoich szkołach, świetlicach i pracowniach zainteresowań do 24 maja, a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 31 maja.
Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie www.stowarzyszeniepalacyk.pl.
← powrót