Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Wakacje z „Bartkiem” pełne frajdy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
zdjęcie
Półkolonie organizowane przez Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczną „Bartek” dobiegają końca. Czas mija szybko, ponieważ wypełniony jest ciekawymi zajęciami.
W tym roku półkolonie letnie odbywają się pod hasłem „Ale frajda”. Zajęcia odbywają się w sześciu lokalach: „Bartek” ul. Norwida 4; „Tęcza” ul. Pawlikowskiego 1; „Wierzeje” ul. Wrzosowa 8; „Promyk” ul. Wojska Polskiego 54 oraz "Uśmiech" w Szk. Podst. nr 12 i „Przygoda” w SP nr 3.
W trakcie czterech turnusów na wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji. - Naszym podopiecznym codziennie serwujemy nowe wydarzenia i propozycje – zapewnia Bożenna Walczak, dyrektor „Bartka”.
Program dostosowany jest do wieku i upodobań dzieci. I tak we wtorki dzieci uczestniczą w spektaklach teatralnych w miejskim amfiteatrze. Każda środa poświęcona jest produkcjom filmowym w kinie Helios, a piątek to igraszki w wodzie na pływalni. Nie brakuje też wycieczek. Zadbano również o smaczne posiłki.
Oprócz zabaw było także dbanie o zdrowie. Dzieci miały okazję sprawdzić stan swojego uzębienia w specjalnym dentobusie, czyli mobilnym gabinecie dentystycznym.
← powrót