Wakacje z MOK dobiegły końca

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
zdjęcie
To co dobre szybko się kończy. Letnie ferie dobiegają końca a wraz z nimi kończy się  wakacyjna przygoda z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
 
Druga połowa lata spędzona z Miejskim Ośrodkiem Kultury była równie ciekawa, co i pierwsza. Dzieci nie mogły narzekać na brak zajęć, czy ich monotonie.

W sierpniu nowością dla uczęszczających do świetlic artystycznych były warsztaty z rycerskiej obyczajowości, na których to uczono m.in.  strzelania z łuku. W dalszym ciągu  dzieci mogły uzupełniać swoją wiedzę  na zajęciach z fotografii, malarstwa, czy śpiewu.
Wtorkowe przedstawienia w amfiteatrze miejskim oprócz dostarczania rozrywki, pozwalały dzieciom aktywnie uczestniczyć w spektaklach, co dawało im wiele radości.
W każdą środę były projekcje filmowe w kinie „Helios”, zaś czwartkowe popołudnia  odbywały się pod znakiem Rodzinnych Festynów Plenerowych, w czasie których na dzieci czekało moc atrakcji w postaci tzw. „dmuchańców”, konkursów z nagrodami, gier i zabaw.
Każdy tydzień kończyła piątkowa wycieczka edukacyjna, w ramach których dzieci odwiedziły m.in. takie miejscowości jak Borysew, Inowłódz, Rogów czy Spałę. Miały również możliwość skorzystania z piotrkowskiej krytej pływalni OSiR.

- Na pewno atrakcje zapewnione przez MOK pozwoliły dzieciom spędzić niezapomniane chwile w ciekawych miejscach, uzupełnić swoją wiedzę, rozwinąć pasje i zainteresowania, poznać nowych kolegów i koleżanki oraz miło spędzić czas. Miejmy nadzieję, ze zdobyta wiedza i umiejętności zostaną nie raz wykorzystane w przyszłości - podsumowują pracownicy MOK.
← powrót