Wakacje z OEA MOK rozpoczęte

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 5 =
Link
2 + 5 =
1
Sposobów na spędzenie wakacji jest wiele. Jedni jadą nad morze, inni w góry, jeszcze inni zostają w mieście i wcale nie oznacza to, że będą się nudzić. Na pewno nie ci, którzy wakacje spędzą z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Tu jak zawsze będzie kreatywnie, artystycznie i wesoło, a potwierdzeniem tego jest pierwszy tydzień wakacji, który upłynął dzieciakom w OEA na dobrej zabawie. To przecież podczas wakacyjnej laby jest najważniejsze. Swoje pasje dzieciaki mogły rozwijać podczas warsztatów wokalnych, plastycznych, teatralnych czy fotograficznych.Nie zabrakło także spotkania z teatrem. Cykl wakacyjnych teatrzyków rozpoczął „Czerwony kapturek", na który zaprosił Teatr „William-Es”.
-Było także poszukiwanie skarbu, na które dzieciaki wyruszyły z bohaterem filmu "Detektyw Bruno"- to w ramach środowych wizyt w kinie Helios- relacjonują instruktorzy OEA MOK.
Całotygodniowe wrażenia można było ostudzić podczas piątkowego wyjazdu na basen. Jak się okazało, nie tylko ryby lubią pływać, ale także uczestnicy letnich wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej. Co przyniesie nowy tydzień? Na pewno nikt nie będzie się nudził - kolejne atrakcje już czekają.
← powrót