Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Zabawy kreatywne z ODA

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
zdjęcie
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza do udziału w zabawach plastycznych. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat.
 
Od dnia 8 kwietnia 2020 przez kolejne tygodnie będziemy ogłaszali kolejne propozycje zabaw kreatywnych. Czas realizacji każdego zadania to jeden tydzień. Najciekawsze prace będziemy publikować na stronie www.odaart.pl i profilu fb www.facebook.com/Galeria.ODA - informują organizatorzy  wydarzenia.

Zdjęcia prac należy przesyłać na adres: edukacja@odaart. Zgłoszenia powinny zawierać: tytuł zadania, zdjęcie pracy, imię uczestnika, wiek oraz tytuł pracy.
 
Projekt nr 1 "Mój dom" (08-15/04/2020)
Za pomocą zapałek lub wykałaczek lub innych materiałów dostępnych w domu (np.: sznurki, włóczka, skrawki materiałów, guziki, koraliki, kolorowy papier, gazety, kolorowe miesięczniki…) wykonajcie obraz przedstawiający DOM. Nie używamy ołówków, kredek, farb. Materiały powinny zostać trwale przymocowane do podłoża pracy.
Praca powinna powstać w formacie A4. Zdjęcia prac prosimy przesyłać na adres: edukacja@odaart.pl do dnia 15 kwietnia 2020. Wielkość zdjęcia nie większa niż 3 MB. Najciekawsze zostaną umieszczone na naszej stronie odaart.pl i profilu www.facebook.com/Galeria.ODA
 
← powrót