Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

„Ze sztuką raźniej” – ODA wirtualnie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
zdjęcie
- Wobec zaistniałej sytuacji, nie możemy spotkać się galerii. Dlatego zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi działaniami, które nazwaliśmy „Ze sztuką raźniej” – mówią  pracownicy Ośrodka Działań Artystycznych. Tym razem będzie o wystawie „Przemijanie” i projekcie „Historia jednego dzieła”. 
Przemijanie
Od kilku lat kwiecień kojarzymy z Piotrkowskim Miesiącem Fotografii.  Z dwóch zaplanowanych na ten miesiąc wystaw, przedstawiamy jedną – Czesława Abratkiewicza i Jerzego Kańskiego pt. „Przemijanie”.
- Wirtualne zwiedzanie nie może się równać z obecnością w galerii, bezpośrednim spotkaniem i rozmową z autorami. Ale obecnie to jedyny sposób na spotkanie ze sztuką. Zachęcamy do zapoznania się z tekstami i oglądania zdjęć – zapraszają pracownicy ODA.
 
Wystawę można zobaczyć TUTAJ.

Historia jednego dzieła
ODA zachęca do przesyłania zdjęcia jednej wybranej pracy, aktualnie tworzonej lub powstałej w przeszłości bliższej lub dalszej. Do zdjęcia należy dołączyć krótką charakterystykę działa: może to być tekst, nagranie audio lub wideo.
- Nie możemy gościć miłośników sztuki w naszych galeriach, nie możemy spotkać się bezpośrednio by porozmawiać o aktualnej twórczości, spróbujmy zaimprowizować takie spotkania w wirtualnej przestrzeni naszej galerii – zachęcają pracownicy ODA.
Wszystkie nadesłane prace będą regularnie zamieszczane na stronie odaart.pl i w albumie na FB. Projekt nie ma sztywnych ram czasowych. Trwa minimum do czasu odwołania stanu wyjątkowego. 
Prosimy o nadsyłanie zdjęć i opisów na adres edukacja@odaart.pl z dopiskiem w temacie „Historia jednego dzieła”. Na bieżąco informacji o projekcie można szukać TUTAJ
 
← powrót