Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

WSPANIAŁA SIÓDEMKA ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim, jako jedyna ze szkół piotrkowskich i powiatu piotrkowskiego otrzymała tytuł: UCZNIOWIE Z KLASĄ.
Referat Edukacji informuje, że zgodnie z projektem Rządowego programu pomocy uczniom w 2008 r. rodzice, w których dochód w rodzinie na osobę nie przekracza 351 zł netto mogą ubiegać się o dofinansowanie zakupu podręczników.
W ostatni czwartek spotkaliśmy się na osiedlu ?Słowackiego ? Północ? przy Gimnazjum Nr 5. Kilkuset najmłodszych mieszkańców naszego miasta bawiło się podczas imprezy zorganizowanej specjalnie dla nich.
5 lipca 2008 roku zakończył się pierwszy tydzień rozgrywek piłkarskich chłopców grupy młodszej roczników 1993 i młodszych, oraz dziewcząt bez ograniczenia wieku. Przez tydzień w zawodach wzięło udział ponad 100 uczestników.
Galeria Wystaw Artystycznych w Piotrkowie Trybunalski zaprasza na otwarcie wystawy ?Letnie klimaty?. Inauguracja wystawy odbędzie się 11 lipca br. (piątek) o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki BWA ul. Sieradzka 8.
W obrębie Rynku Trybunalskiego zakończono już większość prac wodno-kanalizacyjnych. Wymieniono przyłącza, uszczelniono kanalizację sanitarną oraz wybudowano kanalizację deszczową. Wyniesiono już mury dawnego Ratusza z ręcznie ...
Barbara Wasilewska zdobyła brązowy medal na Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich, które odbyły się w Oświęcimiu w dniach 4-6.07.2008r. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodniczek i zawodników z ok.100 klubów.
Trzy atrakcyjne, uzbrojone działki przy ulicy Rolniczej czekają na inwestorów! Nieruchomości zlokalizowane są w strefie przemysłowej, gdzie istnieje możliwość działalności produkcyjnej i magazynowej.
W dniach 4-6 lipca delegacja z Piotrkowa Trybunalskiego przebywała w parterskim Esslingen a.N. (Niemcy. Podczas Dnia Miasta Esslingen na stoisku miasta można nasi sąsiedzi mogli zjeśc bigor oraz sprawdzić, jak smakuje "jałowiec".
Do połowy sierpnia br. ma zakończyć się przebudowa ul. Moryca. W ramach przebudowy wykonana zostanie nowa podbudowa z kruszyw łamanych, na podbudowę wylany zostanie asfalt a następnie tzw. warstwa ścieralna z tzw. mieszanek ...