Aktualności

W piotrkowskiej Galerii Biura Wystaw Artystycznych prezentowana będzie wystawa malarstwa Artura Krajewskiego. Piotrkowianie będą mieli okazję zobaczyć 11 obrazów artysty z cyklu dzieł zatytułowanych ?Krzyk?.
Kolędy i pastorałki zaprezentowali w czasie koncertu w kościele ojców bernardynów uczniowie i nauczyciele PSM I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski prezentowany jest na targach Ruchu Turystycznego Go i Regiontour w czeskim Brnie.
W 25. rocznicę pierwszej mszy za Ojczyznę oo. Jezuici zapraszają do wspólnej modlitwy. Uroczysta msza św. odbędzie się 13 stycznia o godz. 17.00 w kościele św. Franciszka Ksawerego.
Galeria MOK zaprasza na pierwszą wystawę grupy Amatorów Plastyków działających w pracowni plastycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego wybrali swoich przedstawicieli do Rady Osiedla "Południe" w kadencji 2006-2010.
Oświadczenie Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
lato-z-radiem-2017-plakatslid2-1502708161
Z powodu zbyt niskiej frekwencji nie odbyły się wybory do Rady Osiedla ?Starówka?. Prezydent Miasta wyznaczył nowy termin.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w piotrkowskim Amfiteatrze Miejskim. XV Finał rozpocznie się o godzinie 11.00.
Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez wolontariuszki z Akademii Świętokrzyskiej filia w Piotrkowie Trybunalskim, wzrasta poziom zadowolenia klientów z jakości usług świadczonych przez piotrkowski Urząd Miasta.