Dzisiaj: Czwartek 11 sierpnia 2022

53. Sesja Rady Miasta - program

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 5 =
Link
4 + 5 =
sesja-szablon-1-1642754037.jpg-1648125312
W środę (29.06) piotrkowscy radni będą obradować po raz ostatni przed przerwą wakacyjną. 53. Sesja Rady Miasta rozpocznie się o godz. 9.00.
Tradycyjnie pierwszymi uchwałami, jakie trafią pod obeady będą te dotyczące zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz budżecie miasta na 2022 r. W programie obrad znalazły się także uchwały dotyczące m.in. nabycia i sprzedaży nieruchomości z zasobów gminnych, określenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta oraz ustalenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.

Radni pochylą się także nad zasadami sprzedaży w drodze bezprzetargowej lokali mieszkalnych w budynkach stanowiących własność Gminy Piotrków Trybunalski, bonifikat od ceny sprzedaży tych lokali oraz stawek oprocentowania w razie rozłożenia ceny sprzedaży na raty.

Rajcy podejmą również uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Słowackiego, Młynarskiej, Belzackiej oraz ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych placówek wychowania przedszkolnego, szkół i placówek prowadzonych przez osoby prawne inne niż miasto Piotrków oraz osoby fizyczne.
 
Szczegółowy program obrad w załączniku poniżej. Obrady LIII Sesji Rady Miasta będzie można oglądać TUTAJ.
← powrót