Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Awaria geoportalu usunięta

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
zdjęcie
Referat Geodezji, Kartografii i Katastru informuje, iż w dniu dzisiejszym, w godzinach dopołudniowych, usunięta została awaria sprzętu komputerowego i przywrócona została funkcjonalność geoportalu.
Wnioski o udostępnienie danych i dokumentów geodezyjnych (map, wypisów, wyrysów, kopii archiwalnych dokumentów, danych RCiWN), zgłoszenia prac geodezyjnych oraz wnioski o uzgadnianie dokumentacji projektowej, mogą być już składane do urzędu przy pomocy e-usług udostępnianych na stronie https://geoportal.piotrkow.pl.
 
Jak podkreśla Krzysztof Studziżur, Geodeta Miasta, załatwianie spraw geodezyjnych z wykorzystaniem dedykowanych e-usług dostępnych na geoportalu cieszy się coraz większą popularnością.
- Od początku roku obsłużonych zostało w ten sposób już blisko 1400 wniosków. Geodezyjne e-usługi działają 7 dni w tygodniu oraz 24 godziny na dobę. Sprawy załatwiane za ich pomocą mogą być w całości obsługiwane przez Internet, bez konieczności składania wizyty w urzędzie – podkreśla Geodeta Miasta.
 
Takie rozwiązanie jest to nie tylko wygodne, ale również bezpieczne w sytuacji występującego obecnie ryzyka, związanego z możliwością zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższym zachęcamy mieszkańców oraz przedsiębiorców do wykorzystywania funkcjonalności geoportalu w jak najszerszym zakresie.
← powrót