Dzisiaj: Czwartek 13 maja 2021

Baseny czynne dłużej

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 3 =
Link
3 + 3 =
basen-osir1-1511523582
Od poniedziałku (15.03) oba piotrkowskie baseny będą czynne w godzinach od 6:30 do 22:00. Korzystać będzie można także z fizykoterapii.
Baseny, po częściowym zniesieniu obostrzeń, otwarte zostały w połowie lutego. Od tego czasu do dyspozycji mieszkańców oddano obiekt przy ul. Belzackiej. Z krytej pływalni przy ul. Próchnika, mogą korzystać wyłącznie grupy zorganizowane.
- Przy tym podziale zostajemy, ponieważ takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze – mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.
- Zapowiadaliśmy, że pierwszy okres otwarcia basenów będzie też czasem rozeznania w potrzebach. Po około miesiącu obserwując zainteresowanie ze strony mieszkańców podjęliśmy decyzję o wydłużeniu godzin pracy pływalni – wyjaśnia dyrektor Heinzel.

To nie jedyne zmiany. Otwarta zostanie także fizykoterapia.
- Stosujemy metodę „małych kroczków” dlatego w pierwszym okresie z tych usług będzie można korzystać od poniedziałku do piątku – dodaje dyrektor OSiR.
Oba obiekty będą funkcjonowały w ścisłym reżimie sanitarnym.

Przypominamy, że jeszcze przez dwa dni czynne jest także miejskie lodowisko zlokalizowane w parku ks. J. Poniatowskiego. W sobotę i niedzielę będzie ostatnia okazja, aby w tym sezonie pojeździć na łyżwach. Na ślizgawkę zapraszamy w godz. od 9:00 do 21:00.
← powrót