Dzisiaj: Czwartek 18 sierpnia 2022

Bawiliśmy się na Słowackiego - galeria

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 6 =
Link
8 + 6 =
DSC_0648 (1280x833)
„Festiwal ludzi fajnych i rzeczy galantych” przez trzy dni rządził ulicą Słowackiego. Za nami moc atrakcji sportowych, kulturalnych i muzycznych.
Zabawa rozpoczęła się miejskimi obchodami Dnia Dziecka. W ich trakcie odbył się piknik rodzinny, a na scenie amfiteatru o dobrą zabawę zadbała grupa Presto z Miejskiego Ośrodka Kultury. Była także eksplozja kolorów, a całość zakończył Nightskating, czyli nocna jazda na rolkach.

Ulica Słowackiego stała się także areną sportowych zmagań. W piątek grano w uliczną koszykówkę, natomiast w sobotę odbył się turniej piłki ręcznej. W drugi dzień zabawy na festiwalu zorganizowano także Piotrkowski Meeting Gospodarczy.
Sobotni wieczór upłynął pod znakiem studenckiej zabawy, czyli piotrkowskich juwenaliów. Na scenie amfiteatru zagrali m.in. Normalsi oraz Letni Chamski Podryw.

Ostatni dzień „Festiwalu ludzi fajnych i rzeczy galantych” rozpoczął się od motofestynu. Przez ulicę Słowackiego przejechała parada motocykli, a następnie można było zobaczyć akrobatyczne popisy maszyn na dwóch kółkach.
Festiwal miał też mocny akcent rockowego brzmienia. Największe przeboje grupy AC/DC zagrała grupa 4 szmery.
Impreza zakończyła się w amfiteatrze programem „Roztańczony Piotrków” przygotowanym przez Centrum Tańca Z. Bujakowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.
← powrót