Dzisiaj: Czwartek 13 maja 2021

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo…

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 7 =
Link
3 + 7 =
grafika Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo POZIOM
…to ogólnopolska kampania społeczno-informacyjna Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, która zachęca do korzystania z kont bankowych i bankowości elektronicznej.
Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce. Jak wskazują badania przeprowadzone przez ZUS wśród tych osób, taka decyzja wynika w dużej mierze z braku wiedzy o tym jak korzystać z rachunku bankowego, a szczególnie z bankowości elektronicznej.

- Dzięki kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” chcemy upowszechnić wśród klientów wiedzę na temat  korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie z niego korzystać – mówią pracownicy ZUS i dodają.
- Chcemy, aby nasi klienci swobodnie i bez lęku korzystali z rachunków bankowych. Dysponowali swoimi pieniędzmi, nie narażając się na kradzież, oszustwa czy inne niebezpieczeństwa. Pobierali na konto swoje świadczenia, płacili  rachunki oraz robili  zakupy on-line, a wychodząc do sklepu czy apteki używali karty płatniczej.

W trakcie kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” ZUS chce pokazać m.in. jakie korzyści daje posiadanie konta w banku, jak je założyć,  jak zmienić sposób wypłaty świadczeń w ZUS oraz o czym muszą pamiętać, gdy korzystają z konta bankowego przez internet.
Wszelkie informacje dotyczące  kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” znajdują się na stronie internetowej www.zus.pl.
← powrót