Dzisiaj: Poniedziałek 12 kwietnia 2021

Czas na przedszkole przy Broniewskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 7 =
Link
1 + 7 =
DSC_0143 (1280x771)
Rusza kolejna ważna inwestycja oświatowa. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na remont i termomodernizację Przedszkola Samorządowego nr 8 przy ul. Broniewskiego.
Jak mówi Małgorzata Majczyna, dyrektor Biura Inwestycji i Remontów, zaplanowane prace całkowicie odmienią wygląd placówki.
- Zakres inwestycji obejmuje termomodernizację oraz remont budynku. Pojawi się nowa stolarka okienna i drzwiowa, wymienione zostaną instalacje, a kotły ogrzewania zastąpi węzeł cieplny z podłączeniem do miejskiej sieci ciepłowniczej – wylicza Małgorzata Majczyna i dodaje, że nowy wygląd zyska nie tylko elewacja, ale także pomieszczenia wewnątrz placówki.

Z kolei Radosław Kaczmarek, kierownik Referatu Edukacji, dodaje, że inwestycja jest bardzo ważna zarówno dla dyrekcji i pracowników placówki, jak i dzieci uczęszczających do przedszkola.
- Termomodernizacja nie tylko przyniesie oszczędności, ale także zwiększy komfort pracy wychowawców, a odremontowany i kolorowy budynek będzie bardziej przyjazny najmłodszym – podkreśla Radosław Kaczmarek.

Oferty w przetargu można składać do 22 marca, a inwestycja ma być gotowa do końca września.
← powrót