Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

Diamentowe i Złote Gody

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
DSC_0410
Trzy piotrkowskie pary świętowały we wtorek (4.08) jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Diamentowe Gody, czyli jubileusz 60. rocznicy ślubu, świętowali dziś w piotrkowskim USC państwo Maria i Kazimierz Miszograjowie. Swój jubileusz świętowali w towarzystwie dwóch nieco młodszych stażem małżeńskich par. Państwo: Barbara i Józef Adamczykowie oraz Danuta i Władysław Herlejczykowie obchodzili 50-lecie wspólnego pożcia małżeńskiego, tj. Złote Gody. 

W Urzędzie Stanu Cywilnego z dostojnymi Jubilatami spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak, który złożył małżonkom życzenia i gratulacje oraz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP.
- Państwa życie jest pięknym przykładem budowania najważniejszej wartości, jaką jest rodzina. Wasze życie to postawa godna naśladowania dla młodszych pokoleń. Życzę kolejnych wielu wspaniałych, wspólnych lat życia spędzonych w zdrowiu i pomyślności. Dziękuję za Wasz wkład w życie nie tylko całej Polski, ale także naszej małej Ojczyzny – Piotrkowa Trybunalskiego – mówił podczas spotkania prezydent Krzysztof Chojniak.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1 - Prezydent Krzysztof Chojniak wręcza medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.  
- Zdjęcie nr 2 - Prezydent Krzysztof Chojniak oraz Kierownik USC Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska podczas uroczystości jubileuszy małżeńskich. 
- Zdjęcia od nr 3 do nr 15 - Jubilaci podczas uroczystości wręczania medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.  
- Zdjęcia od nr 16 do nr 18 - Pamiątkowe zdjęcia prezydenta Krzysztofa Chojniaka z Jubilatami. 
- Zdjęcie nr 19 - medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.  
← powrót