Medale Piotrkowskiej Fundacji Talentów

1 + 8 =
1 + 8 =
DSC06785
Podopieczni Piotrkowskiej Fundacji Talentów wywalczyli medale w I Międzynarodowych Artystycznych Mistrzostwach Aerial Hoop - Crazy Hoop Po Polsku 2023 oraz w II Międzynarodowych Zawodach w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "Młode Nadzieje".
W miniony weekend zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów uczestniczyli w I Międzynarodowych Artystycznych Mistrzostwach Aerial Hoop - Crazy Hoop Po Polsku 2023 w Opolu oraz w II Międzynarodowych Zawodach w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce "Młode Nadzieje" w Łomiankach.

W kategorii 14-17 lat profesjonaliści drugie miejsce i srebrny medal zdobył Mikołaj Białasiński natomiast na miejscu szóstym uplasowała się Kinga Majchrowska. W kategorii 18+ profesjonaliści także drugie miejsce wywalczyła Alicja Wiśniewska.
W skokach na ścieżce Nikodem Skrobek w swojej kategorii dostał się do finału gdzie udało mu się zdobyć 6 miejsce.

- Każdy układ zaprezentowany przez zawodnika ułożony był do muzyki polskiego autorstwa. Dla naszych zawodników było to nie lada wyzwanie, ale i świetna zabawa oraz okazja do przetestowania swoich umiejętności. Każdy z naszej trójki zawodników ukończył zawody z piękną punktacją i wysokimi notami zarówno za wrażenie artystyczne jak i za technikę - zaznacza Cecylia Trojanowska, prezes fundacji.