Dzisiaj: Piątek 01 lipca 2022

Drugie bliźnięta Państwa Grzybków

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 8 =
Link
7 + 8 =
281231451_386282840180328_5023064390710779759_n
Adrianna i Aleksander to drugie bliźnięta Państwa Małgorzaty i Adriana Grzybków. Szczęśliwych rodziców sześciorga dzieci z czekiem i kwiatami odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak.
Urodzenie dziecka to wyjątkowy dzień w życiu każdego rodzica. Gdy rodzą się bliżnięta, to szczęście jest podwójne. Do rzadko spotykanej sytuacji doszło w piotrkowskiej rodzinie Państwa Grzybków. Pani Małgorzata i Pan Adrian, dotychczas mieli czworo dzieci (w tym bliźnięta). W ostatnim czasie do tego grona dołączyły kolejne bliźnięta - Adrianna i Aleksander.

- Miałem wyjątkową przyjemność odwiedzić Państwa Małgorzatę i Adriana - szczęśliwych rodziców bliźniąt Adrianny i Aleksandra. Maleństwa otoczone są również miłością czwórki starszego rodzeństwa: Leny i Maksyma (też bliźniąt!) oraz Weroniki i Filipa. W czasie moich odwiedzin Lena, Weronika, Maksym i Filip byli w szkole. Dlatego pozdrawiam ich tą drogą. Z całego serca gratuluję rodzicom. Życzę całej wspaniałej Rodzinie wszelkiego dobra . Cieszymy się razem z Wami - napisał na swoim profilu Facebookowym prezydent Krzysztof Chojniak, który szczęśliwych rodziców odwiedził z kwiatami i czekiem na wyprawkę dla nowo narodzonych dzieci.
← powrót