Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

E-biuletyn na listopad

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
zdjęcie
Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało najnowsze wydanie e-Biuletynu opowiadającego o możliwościach załatwiania spraw urzędowych on-line. Tym razem publikacja poświęcona jest e-usługom.
W Piotrkowie Trybunalskim szereg spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu. To za sprawą bardzo dobrze rozwiniętej w piotrkowskim urzędzie e-administracji, która z miesiąca na miesiąc zatacza coraz szersze kręgi możliwości. Swoistym podsumowaniem nowości jest miesięczny e-biluetyn przygotowywany przez Biuro Obsługi Mieszkańców.

W listopadowej publikacji znajdziemy podstawowe informacje na temat zakładania bezpłatnego Profilu Zaufanego. Posiadanie konta na tej platformie jest podstawą do załatwiania spraw urzędowych przez internet.
W drugiej części biuletynu znajdziemy informacje dotyczące e-usług Urzędu Miasta dostępnych na platformie e-PUAP. Dzięki e-usługom w prosty sposób, bez wizyty w urzędzie wyślemy wniosek o wydanie karty wędkarskiej, złożymy zawiadomienie o zbyciu pojazdu czy wniosek o wydanie dziennika budowy.
Zapraszamy do zapoznania się z listopadowym e-biuletynem.
← powrót