Dzisiaj: Czwartek 11 sierpnia 2022

Empik Go dla czytelników biblioteki

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 7 =
Link
4 + 7 =
empikgomaterialydobibliotekbanner300x250-1659354172
Miejska Biblioteka Publiczna w ramach współpracy z Empik Go udostępnia czytelnikom dostęp do darmowej bazy ebooków oraz audiobooków. Z platformy Empik Go mogą korzystać wyłącznie czytelnicy, którzy posiadają aktualną kartę biblioteczną.
 
Empik Go to aplikacja, która daje czytelnikom dostęp do bogatej biblioteki dziesiątków tysięcy e-booków, audiobooków, komiksów, słuchowisk i podcastów, które można w dowolnym momencie przeczytać lub odsłuchać na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS Apple oraz czytnikach e-booków. Miejska Biblioteka Publiczna w ramach współpracy z Empik Go udostępnia czytelnikom dostęp do darmowej bazy ebooków oraz audiobooków. Z platformy Empik Go mogą korzystać wyłącznie czytelnicy, którzy posiadają aktualną kartę biblioteczną.

Jak otrzymać dostęp do książek?
1. Przyjdź do biblioteki bądź skontaktuj się z wypożyczalnią droga telefoniczną: 446814060 lub mailową: wypozyczalnia@biblioteka.piotrkow.pl.
2. Zgłoś chęć otrzymania dostępu do Empik Go jako Czytelnik MBP.
3. Otrzymasz od bibliotekarza jednorazowy kod dostępu, który posłuży Ci do rejestracji i pozyskiwania ebooków oraz audiobooków.
4. Zarejestruj się na stronie https://www.empik.com/go/biblioteki/kod.
5. Pobierz bezpłatną aplikację Empik Go dostępną na wszystkich czytnikach (także Kindle - od sierpnia 2021). Jeden użytkownik ma możliwość korzystania z dwóch urządzeń.
6. Uzyskasz dostęp do Empik Go na 30 dni bez limitu przeczytanych stron. Kod należy aktywować w miesiącu jego obowiązywania (30 dni użytkowania liczone jest od daty aktywacji kodu czyli nie później niż ostatniego dnia miesiąca).

Liczba kodów jest ograniczona. Ich pula odnawia się każdego miesiąca. Każdy Czytelnik może skorzystać tylko z jednego kodu Empik Go lub Legimi.

Pracownicy książnicy przypominają, o możliwości wypożyczenia w bibliotece czytników e-book’ów bez kaucji na okres trzech miesięcy.
← powrót