Dzisiaj: Czwartek 18 sierpnia 2022

Eryk Szymczyk pierwszym piotrkowianinem 2022 roku

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 9 =
Link
6 + 9 =
IMG_20220110_175054
3 stycznia w godzinach wieczornych w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka przy ul. Roosevelta na świat przyszedł pierwszy piotrkowianin 2022 roku. Eryk, bo tak ma na imię chłopiec, waży 2500 gramów i ma 50 centymetrów wzrostu. 
Z tej okazji szczęśliwego tatę gościł w poniedziałek (10.01) prezydent miasta Krzysztof Chojniak, który na ręce rodzica złożył czek na kwotę 2 tys. zł, który przeznaczony jest na wyprawkę dla chłopca, kwiaty dla młodej mamy oraz prezent w postaci albumu oraz książki.
- Wychowanie dziecka, kształtowanie jego postawy i osobowości, to wyjątkowo trudne zadania. Życzę Państwu dużo zdrowia, siły oraz radości z odkrywania nowych uroków wspólnego życia, a przede wszystkim tego, by Eryk był dla Państwa źródłem nieustającej radości i dumy. Mam też nadzieję, że w naszym mieście znajdzie, jak najlepsze warunki do rozwoju – mówił w czasie spotkania prezydent. 

Eryk Szymczyk jest nie tylko pierwszym piotrkowianinem urodzonym w tym roku, ale również jest pierwszym dzieckiem swoich rodziców.
← powrót