Ferie MOK na półmetku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
Wycieczką edukacyjną do średniowiecznej osady zakończył się pierwszy tydzień ferii zimowych w świetlicach artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury.
Spektakle teatralne, zajęcia plastyczne, taneczne czy projekcje filmowe. To tylko kilka z propozycji, w których udział biorą uczniowie spędzający ferie w świetlicach artystycznych MOK.
- Swoje talenty dzieci rozwijają na warsztatach plastycznych, teatralnych i tanecznych - mówi Magdalena Ciżewska, instruktor MOK. - Ciekawe i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia powstają na warsztatach fotograficznych. Tu każdy może wcielić się w rolę fotografa czy też słynnej modelki - dodaje.

Wtorek przyniósł spotkanie z teatrem, które dostarczyło wiele emocji. Mali i ci całkiem dorośli aktorzy z Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali dzieciakom pełną humoru opowieść o trzech świnkach. W środę zaś rezolutne księżniczki Elza i Anna zabrały dzieci w kolejną ze swych mroźnych przygód. Zwieńczeniem pierwszego tygodnia ferii była wycieczka edukacyjna w duchu historycznym. Tym razem dzieciaki odkrywały tajemnice życia w średniowiecznej osadzie.
Tam czekały na nie walki na miecze, strzelanie z łuku czy rycerskie turnieje i potyczki. Ale wizyta w tej osadzie, to nie tylko zabawa. Chętni mogli także poćwiczyć pisanie gęsim piórem, czy zobaczyć jak dawniej wykuwano żelazo i choć obóz ten jest średniowieczny, nie zapomniano także o współczesności. Z wcześniej przygotowanych elementów z pomocą rycerskiej braci dzieciaki zbijały drewniane karmniki, które zabrały ze sobą. Umieszczone na balkonach czy w ogródkach będą przypominały o dokarmianiu zimą naszych pierzastych przyjaciół.
← powrót