Gładki chodnik i asfalt oraz więcej miejsc parkingowych

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 3 =
Link
5 + 3 =
1
Wielkimi krokami zbliża się koniec remontu drogi wewnętrznej na odcinku od Przedszkola Samorządowego nr 7 do Powiatowego Urzędu Pracy. Mieszkańcy osiedla, mimo prowadzonych drobnych robót brukarskich, mogą już korzystać z osiedlowej drogi.
Zbliża się koniec modernizacji drogi wewnętrznej na osiedlu Armii Krajowej. Na odcinku od Powiatowego Urzędu Pracy do Przedszkola Samorządowego nr 7 wylano ostatnią warstwę asfaltu.
- W ramach prowadzonych prac wymieniliśmy krawężnik, a stare płyty chodnikowe zastąpiliśmy kostką betonową. Na remontowanym odcinku zwiększyliśmy komfort kierowców i wygospodarowaliśmy o dwa miejsca parkingowe więcej niż pierwotnie planowaliśmy, czyli 6 zamiast 4. Ponadto cały remontowany odcinek pokrył już dywan asfaltowy - informują pracownicy ZDiUM i dodają, że na placu budowy obecnie prowadzone są prace porządkowe oraz drobne roboty brukarskie. 

Zadowolenia z wykonywanych prac nie kryją również rodzice, których pociechy uczęszczają do znajdującego się tutaj przedszkola.
- Uważam, że remont tej drogi był potrzebny, zarówno dla mieszkańców osiedla, jak również dla naszych dzieci, które codziennie rano pokonują ten odcinek. Odprowadzanie dzieci do przedszkola na pewno będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze - mówił jeden z rodziców. 
Koszt inwestycji to 260 tys. zł.
← powrót