Dzisiaj: Niedziela 07 czerwca 2020

II Meeting Gospodarczy - zapisy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
zdjęcie
1 czerwca na ulicy Słowackiego odbędzie się II Meeting Gospodarczy. Do udziału w nim i prezentacji swojej oferty zapraszamy firmy z Piotrkowa Trybunalskiego.
Meeting Gospodarczy to inicjatywa prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Pierwsze takie wydarzenia zorganizowano w ubiegłym roku, a jego celem jest prezentacja firm, które działają w Piotrkowie Trybunalskim.
- Firmy na stoiskach promocyjnych, usytuowanych na zamkniętym odcinku ulicy Słowackiego, przedstawią profil przedsiębiorstwa oraz oferty pracy. Meeting odbędzie się w godz. 12:00-16:00, a udział w nim jest bezpłatny. Zpraszamy do zapisywania się - zachęcają pracownicy Biura Planowania Rozwoju Miasta, którzy przygotowują meeting zaznaczając, że w ubiegłorocznym meetingu wzięło udział około 20 piotrkowskich firm.

Meeting Gospodarczy odbywać się będzie jednocześnie z organizowanymi "Urodzinami ulicy Słowackiego" oraz "Festynem Rodzinnym + 4 Łapy".
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 17 maja.
Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o kontakt z Biurem Planowania Rozwoju Miasta tel. (44) 732 18 41, (44) 732 18 75, e-mail: obsluga.inwestora@piotrkow.pl.
← powrót