Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

Inauguracja na przebudowanym stadionie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Polonia01082020_002
Piotrkowska Polonia zainaugurowała już rozgrywki w nowym sezonie IV ligi. W sobotę poloniści rozegrali swój pierwszy oficjalny mecz na odmienionym stadionie.
Po raz pierwszy kibice Polonii mieli okazję oglądać swoich ulubieńców na zadaszonej trybunie, która dodatkowo, dla lepszego komfortu oglądania meczy, została przeniesiona na zachodnią stronę.
Prace modernizacyjne na stadionie zostały wykonane na przełomie roku. Ze względu na epidemię odwołano rundę wiosenną rozgrywek IV ligi, więc kibice mieli okazję zasiąść na zadaszonych trybunach dopiero teraz.

Kibice licznie przybyli na stadion, aby dopingować swoich fanów. Dzięki przeniesieniu trybun słońce nie przeszkadzało już w śledzeniu zmagań piłkarzy, dlatego od pierwszej do ostatniej minuty w komfortowych warunkach kibice mogli dopingować swoich ulubieńców.
Wśród kibiców był także prezydent Krzysztof Chojniak, który zarówno osobiście jaki i  za pośrednictwem swojego facebookowego konta Krzysztof Chojniak – Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego życzył dobrej formy i wielu zdobytych punktów w nowym sezonie.

Miasto regularnie inwestuje w poprawę warunków gry na stadionie miejskim „Polonia”. Dzięki inwestycjom samorządu obiekt diametralnie zmienił swój wizerunek. Na przestrzeni lat rozbudowano budynek z szatniami, przeprowadzono renowację murawy, ustawiono zegar i trybuny.

Pierwszy mecz w roli gospodarza w tym sezonie nasi piłkarze przegrali 1:2 z Jutrzenką Drzewce.
Polonistów na nowym stadionie w rundzie jesiennej IV ligi będzie można oglądać aż do końca listopada, najczęściej co dwa tygodnie. W kolejny weekend nasi zawodnicy zagrają w Rząśni z tamtejszymi Czarnymi, natomiast na swoim stadionie będzie można ich znów obejrzeć w czwartej kolejce (15-16.08), kiedy podejmą zespół Omegi Kleszczów.

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcia nr 1 - Przebieg meczu oraz kibice na nowej trybunie stadionu miejskiego "Polonia".
- Zdjęcie nr 2 - Wyjście piłkarzy na murawę stadionu miejskiego "Polonia".
- Zdjęcie nr 3 i 4 - Przebieg meczu na  stadionie miejskim "Polonia".
- Zdjęcie nr 5 i 6 - Kibice na nowej trybunie stadionu miejskiego "Polonia".
-Zdjęcie od nr 7 do nr 11- Przebieg meczu na  stadionie miejskim "Polonia".
← powrót