Dzisiaj: Czwartek 13 maja 2021

Jak odebrać Piotrkowską Kartę Mieszkańca – wideo

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 9 =
Link
3 + 9 =
pkm_znizki
Piotrkowską Kartę Mieszkańca uprawniającą do szeregu zniżek wyrabia coraz więcej piotrkowian. Pamiętajmy, aby po złożeniu wniosku od razu umówić się na odbiór dokumentu.
Jak informują magistraccy urzędnicy do tej pory wydano 415 kart mieszkańca. - Kolejnych 119 kart czeka na odbiór – wyliczają. 
Wnioski o wydanie karty mieszkańca można składać elektronicznie za pośrednictwem strony www.piotrkow.pl lub papierowo w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.

PAMIĘTAJ!
Po złożeniu wniosku należy umówić się telefonicznie (chyba, że dokumenty składamy osobiście) na odbiór dokumentu, w którymś z trzech punktów:
- Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28, tel. 44 732 18 00;
- Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Belzackiej 108/110, tel. 44 732 70 86;
- Mediatece 800-lecia przy ul. Curie-Skłodowskiej 3, tel. tel. 44 681 40 60.


Karta jest wydawana bezpłatnie na okres dwóch lat. Otrzymać ją może każdy mieszkaniec, który w swoim zeznaniu podatkowym jako miejsce zamieszkania deklaruje Piotrków Trybunalski lub korzysta ze świadczeń piotrkowskiego MOPR.
PKM uprawnia do szeregu zniżek w: Ośrodku Sportu i Rekreacji, Miejskim Ośrodku Kultury, Muzeum oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dzięki karcie taniej zapłacimy także za bilety Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, a od 1 kwietnia także za abonament w Strefie Płatnego Parkowania.

Wniosek o wydanie Piotrkowskiej Karty Mieszkańca można złożyć TUTAJ.
 
← powrót