Dzisiaj: Piątek 18 czerwca 2021

Karta mieszkańca: aktualizacja systemu

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 7 =
Link
5 + 7 =
karta-m-1604310546
W czwartkowe południe (6.05) wyłączony zostanie system przyjmowania wniosków o wydanie Piotrkowskiej Karty Mieszkańca. Przerwa w działaniu systemu potrwa do późnych godzin nocnych i ma związek z pracami konserwatorskimi.
Wszyscy, którzy zaplanowali składanie wniosku o wydanie PKM na nabliższy czwartek muszą to wykonać do jutra, do godz. 12:00 bądź przełożyć na następne dni. 
- Na 6 maja firma obsługująca system zaplanowała zmianę oprogramowania systemu, dlatego musi on zostać czasowo wyłączony – wyjaśniają urzędnicy z Referatu Spraw Społecznych dodając, że przerwa ma planowana jest na około dwanaście godzin. Po zakończeniu prac konserwatorskich system wznowi przyjmowanie wniosków.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że warto wyrobić Piotrkowską Kartę Mieszkańca. Posiadacze PKM mogą korzystać z szeregu zniżek w: Ośrodku Sportu i Rekreacji, Miejskim Ośrodku Kultury, Muzeum oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dzięki karcie taniej zapłacimy także za bilety Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz za abonament w Strefie Płatnego Parkowania.
← powrót